2019 m. gegužės 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centras pirmą kartą organizavo šventinį renginį, skirtą paminėti Tarptautinę šeimos dieną.

Šventės tikslas – ugdyti meilę ir pagarbą šeimai bei visuomenei, puoselėti dvasines šeimos vertybes, stiprinti šeimos narių tarpusavio sąveiką. Į šventinį renginį Vaikų dienos centro vaikai kvietė savo šeimos narius, giminaičius ir kitus artimuosius.

Šventinį renginį iškilmingai atidarė Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas E. Alijošius, sveikindamas visus susirinkusius į pirmą kartą organizuojamą Šeimos šventę bei palinkėjo, kad tai taptų kasmetine tradicija. Šventėje dalyvavo ir VšĮ „Eterna Vita“ vaikų dienos centro vaikučiai su savo mamytėmis, taip pat Šiaulių miesto savivaldybės, Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus, Pagalbos šeimai tarnybos socialiniai darbuotojai.

Muzikinį koncertą susirinkusiems svečiams dovanojo Laura Remeikienė su grupe, Dainų muzikos mokyklos liaudies instrumentų skyriaus vadovai su jaunaisiais muzikantais. Taip pat svečius džiugino šokio studijos „Mega“ šokėjai. Dalintis meile, gerumu, artumu ir šypsenomis šventės svečius kvietė renginio vedėjos.

Šventės svečiai savyje išsinešė dalelę saulėtos popietės grožio, žmonių gerumo, dar labiau suvokę kokią didelę reikšmę žmogaus , ypatingai vaiko, gyvenime reiškia šeima.

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija