2015m.  gruodžio 28-ąją vaikų dienos centre vyko Kalėdinė šeimų popietė. Į šventę susirinko vaikų dienos centrą lankančių vaikų mamos bei jaunesnieji broliai ir sesės.

Popietė prasidėjo vaikų paruoštais pasirodymais, kurių buvo gausu. Susirinkusius vaikai pasveikino dainele „Pasnigo, pašalo“. Taip pat vaidino spektaklį „Nykštukų pasaka“, po kurio dar sudainavo vieną dainą – „Angelų pily“.

Muzikos pedagogės Violetos padedama, Gabija visiems pianinu pagrojo keletą išmoktų muzikinių kūrinių.

Vaikai taip pat pristatė spalvingą „Madų šou“, kurio metu demonstravo savo pačių kurtus aksesuarus – delnines bei skrybėles, kurios buvo sukurtos naudojant antrines žaliavas.

Popietės metu visi klausėsi ir muzikos pedagogės grojamos Kalėdinės melodijos bei Gabijos ir Kristinos giesmės, sugrotos dūdelėmis.

Po šventinių vaikų pasirodymų buvo paskelbtos ir įteiktos Kalėdinės padėkos visiems vaikų dienos centro vaikams – už aktyvumą, kūrybiškumą ir draugiškumą.

Pasibaigus šiai daliai visi sėdo prie stalo, vaišinosi, bendravo. Vaikai su mamomis smagiai leido laiką, žaidė įvairius žaidimus. Baigiantis popietei mamos rašė savo mintis bei atsiliepimus apie vaikų dienos centrą.