Vasario 10-ąją vaikų dienos centre lankėsi Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė ir vyr. bibliotekininkė Karolina Jasiukevičiūtė. Kaip ir buvo sutarta anksčiau – šiandien vyko Metų knygos rinkimų balsavimas, kurio metu vaikai rinko labiausiai patikusią vaikišką knygą.

Vaikų dienos centro vaikai perskaitė tris knygas: R. Baltrušaitytės „Kalvėnų miesto paslaptis“, B. Mur „Gėlininkė“ ir T. Dirgėlos „Ragana Šiokiatokia“. Su atvykusiomis viešniomis vaikai dalijosi mintimis ir įspūdžiais apie šias knygas. Prasidėjus balsavimui kiekvienam buvo išdalintos spalvotos širdelės. Jas keldami vaikai atidavė savo simpatijas ir balsus mėgstamiausiai knygai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad vaikų dienos centro vaikams labiausiai patiko Birutės Mur knyga „Gėlininkė“. Galutiniai Metų knygos rinkimų rezultatai bus paskelbti šio mėnesio pabaigoje vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje, kur ir bus apdovanoti rinkimų laureatai.

Po balsavimo vaikų dienos centro pedagogė Violeta perskaitė keletą eilėraščių iš R. Stankevičiaus knygos „Pūgos durys“, kuri taip pat yra nominuota Metų knygos rinkimuose.

Baigiantis susitikimui bibliotekininkės vaikams padovanojo žurnalą „Flintas“ bei įvairių saldumynų.